Leki Neotrail FX.One Superlite

Garantovaný nákup z 4camping.sk

Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 1 095×Ďalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant84 % • 4 020×Ďalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma96 % • 124×Ďalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma99 % • 7 355×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma97 % • 1 767×Ďalšie informácie
Na sklade • Viac variantov7 €160×Ďalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDoplnkové službyZdarma93 % • 3 779×Ďalšie informácie

Antishock System
Počet dielov

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Špičkové palice za priaznivú cenu ( v akcii Black Friday). Hmotnostne najľahšie vo svojej kategórii. Samozrejme na špecifické použitie.

• Vaha
    • Rozmer

Palicky som si kupil na horsky ultratrail, su skladne a lahke. Kupil som si 110cm a mam 171cm, na palickach je ze su pre osobu 155-160cm vysoku. Ja som vsak uplne ok, zamer bol hlavne do kopca a vtedy mozu byt o 5 cm kratsie a aj takto na rovine mam presne prave uhly. Ja som pouzil koef prepoctu 0,68, na palickach je udavany vsak 0,7 na vypocet dlzky. Tak len na to myslite pri kupe.

Antishock System
Počet dielov

Palice Neotrail FX.One Superlite sa stanú vašimi superľahkými spoločníkmi na najbližších pretekoch v trailovom behu, pretože ľahšie už to nejde. Palice Neotrail FX.One Superlite s dĺžkou 120 cm vážia len 131 gramov, čo z nich robí skutočnú zbraň na trase. Predĺžená rukoväť RTC Lite so zaoblenou hlavou umožňuje mnoho variantov uchopenia a poskytuje plnú oporu aj v náročnom teréne. Vďaka tlačidlovému mechanizmu možno palicu sklopiť na 35 cm stlačením jediného tlačidla. Ľahký a rýchlejší pohyb je pri modeli Leki Neotrail FX.One Superlite zaručený. Vďaka karbónu sú palice mimoriadne pevné a dobre absorbujú vibrácie. Ultimátne skladacie palice s fixnou dĺžkou Ľahké, karbónové Priemer rúrky: 14/12/12/12 mm RTC LITE Mimoriadne ľahká rukoväť na trailový beh. Vďaka okrúhlej hlavici bez okrajov poskytuje optimálnu úroveň pohodlia. TRAIL RUNNING TIP Ultraľahké hroty zaručujú bezpečné uchopenie na akomkoľvek povrchu. Majú nekompromisnú podporu a optimálny švih. FX FOLDING Jedinečný systém skladania urobil ďalší krok smerom k udržateľnosti. Vďaka technológii FX je teraz možné nahradiť akýkoľvek segment palice. PUSH BUTTON Systém Push Button umožňuje rýchle rozloženie a zloženie skladacích tyčí stlačením tlačidla. LOCK SECURITY STRAP 4.0 (SKIN) Nastaviteľný popruh s bezpečnostným zámkom. Je ultraľahký, veľmi priedušný a poskytuje maximálne pohodlie pri nosení.

Na sklade • Viac variantovDoplnkové službyZdarma93 % • 3 779×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 1 095×Ďalšie informácie