Fizan Prestige

Teleskopické palice FIZAN Prestige Model vhodný pre vyššie postavy neb možné nastaviť až do dĺžky 140 cm. Má mäkkú neoprénovou rukoväť s nastaviteľným pútkom ktoré príjemne...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Info v obchode2 neoverené recenzieĎalšie informácie

• ľahké
    • dostatočne pevné
    • karbidový hrot
    • chýba predĺžená rukoväť

Dobré palice za dobrú cenu. Privítal by som predĺženú rukoväť.

• , zakúpené v Sport-outdoor.sk

• Fizan Prestige sú ľahké teleskopické turistické palice, vysoko kvalitný materiál, super maximálna dĺžka, rúčky veľmi pohodlné - fixné ramienko, super príslušenstvo, sú flexibilné, a majú super farebné kombinovanie - výzor palíc.

S týmito teleskopickými turistickými palicami mám bohaté skúsenosti. Používam ich už niekoľko rokov a som s nimi veľmi spokojná. Určite by som si v budúcnosti vybrala tieto teleskopické turistické palice.

Značka
Antishock System
Počet dielov
Nordic Walking palice

Má mäkkú neoprénovou rukoväť s nastaviteľným pútkom ktoré príjemne obopne vašu ruku.

Na všetkých, u nás zakúpené, palice poskytujeme BEZPLATNÝ SERVIS - to znamená, že ak sa vám zlomí alebo zničí niektorý diel - tento vám zadarmo vymeníme na nový.

• Materiál: ALU 7075
  • Rozmery: 65 -140 cm
  • Priemer: 18/16/14 mm
  • váha: 220 g
  • Hrot: carbit

Príslušenstvo:

Tanierik 35 mm

Tanierik 50 mm

Ochranný gumový kryt hrotu karabínka

Trekingové palice » Trekking palice » Teleskopické palice FIZAN Prestige

Na sklade • Viac variantov7 €160 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v 4camping.sk

• ľahké
    • dostatočne pevné
    • karbidový hrot
    • chýba predĺžená rukoväť

Dobré palice za dobrú cenu. Privítal by som predĺženú rukoväť.

• , zakúpené v Sport-outdoor.sk